• Wpisów: 136
 • Średnio co: 18 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:49
 • Licznik odwiedzin: 18 534 / 2468 dni
 
tubisiowykremxd
 
Ostatnio spełniłam jedno ze swych drobnych zachcianek, a mianowicie - kupiłam NME.
Pewnie mało kto wie, co to NME... a więc wyjaśniam. To gazeta o muzyce, a dokładniej takiej jakiej ja słucham. Szczerze mówiąc byłam nieco zaskoczona, gdy zobaczyłam ją w empiku, bo to gazeta produkowana w Anglii. Oczywiście empik trochę na niej zarobił...

Zauważyłam, że liczba czytelników drastycznie zmalała od czasu, gdy nie piszę już o lalkach. No cóż, ale pisać o nich nie będę, bo nie mam o czym. Siedzą zamknięte w pudełkach.

O czym chcielibyście kolejny wpis? Wiem, że to ja powinnam decydować. Chciałabym poruszyć jakiś temat, jakiego jesteście ciekawi, żeby się miło czytało. : )

Ach, zapomniałam dodać, że na warsztaty artystyczne wybrałam mangę. Zamieszczę więc kilka moich rysunków. (od razu uprzedzam - mangą się nie interesuję, a INTERESOWAŁAM. Rok temu wybieraliśmy w szkole zajęcie, nie miałam możliwości się przepisać).

ask.fm/SherlockFromTeaAvenue

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  Evolett.
  Tak to czasem jest... przecież niedawno miałaś tyle komentarzy, a teraz nie powiem, nie za bardzo. Jednak pisz jak najczęściej. Dla siebie. Po prostu. Jesteś u mnie w 'ważnych' i czytam każdy wpis. Więc nie sugeruj się tym, że niektórzy czytali Twojego bloga tylko ze względu na lalki. Ja go czytam, ponieważ jesteś ciekawą osobą i świetnie piszesz. Fajnie by było gdybyś wstawiła kilka swoich wierszy. Lubię czytać Twoje dzieła. Bardzo ładnie rysujesz, szczególnie podobają mi się oczy i brwi. A ta filiżanka... po prostu cudo. :)
   
 •  
   
  Piękne rysunki,  Masz naprawdę talent! Co do tematu bloga, to nie sugeruj się liczbą odwiedzających,  po prostu pisz o tym co jest Twoją pasją : )