• Wpisów: 136
 • Średnio co: 18 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:49
 • Licznik odwiedzin: 18 534 / 2468 dni
 
tubisiowykremxd
 
ada-12.pinger.pl/
ask.fm/Pastellowa

Wy naprawdę myślicie, że można kraść pomysły bez żadnych konsekwencji?
Jedna z was jest taką hipokrytką, że aż nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Zadała pytanie mojej koleżance:

“Co sądzisz o kopiarstwie?”


Otóż wchodzę na jej profil a tam, na samym środku nick. Eleanor. Mój nick, który miałam ustawiony na pingerze przez pewien okres.

Ale chyba nic nie irytuje tak jak ociekający słodyczą niczym pączek z lukrem nick SHERLOCK. Mało tego - z serduszkiem.

Jakby niektórzy nie wiedzieli (wcale nikogo nie mam na myśli...) pan Holmes był nałogowym palaczem i cholernie inteligentnym ćpunem. Tak moi drodzy, jak mu się nudziło to zażywał pewne substancje dożylnie. Wątpię, by kojarzono go z uroczym facetem. Raczej grzeszył cynizmem, nie słodkością.

To, że raczej odeszłam, nie oznacza, że możecie korzystać z moich zasobów bez konsekwencji. Wyobraźcie sobie ostry drut je chroniący. Nawet, jeśli coś zyskacie, pokaleczycie sobie ręce. Czy warto?

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Nick "Sherlock" ma wiele osób,bo uważają że to fajne >_< a w rzeczywistości nawet nie wiedzą nic o nim...
   
 •  
   
  Eh, nie rozumiem niektórych ludzi.. Używają czegoś, bo jest 'modne' a nie rozumieją jego znaczenia. I do tego kopiują.. Tracę wiarę w ludzkość..
   
 •  
   
  @Codiego. ♥: Dobra, spokojnie, wysłałam wiadomość prywatną i tam wyjaśnimy sprawę. Bo zaczynają się rodzić problemy, których na początku nie było i być nie powinno.
   
 •  
   
  @Codiego. ♥: lepiej się zamknij, bo twoja opinia nikogo nie interesuje.
   
 •  
   
  @.Drzed.: Powiedz mi w takim razie, jak ja pogarszam sytuację?
  I skoro moja ingerencja nie jest tu potrzebna, to po co ty się wcinasz?!
   
 •  
   
  @Everdeen.: Nie będę już ingerować w to co wypisujecie. Jakbyś chciała wiedzieć to w dupie mam co o mnie myślisz. Na nikim się nie wyżywam! I nie mówię dość.
  A moja bezradność w tej sprawie wynika z tego, że to właśnie ty tutaj masz problem. Bo w tym momencie zachowujesz się jak pępek świata. Myślisz, że tylko ty załagadzasz tu sytuację, a tak naprawdę gówno robisz w tej sprawie.
  Nie jestem tutaj po to, aby się z wami kłócić, ale jeśli chcecie pohejtować sobie i się ,,wyżyć" (tak jak to nazwałaś) to na kim innym.
  Zrozumcie w końcu, że wasze docinki nikogo nie bawią.
   
 •  
   
   
 •  
   
  @Codiego. ♥: Czy ty nazwałaś mnie właśnie idiotką? I kto to mówi. Zresztą po twoich komentarzach od razu można było się domyśleć czym właściwie jesteś. Nikogo nie wyzywałam, ale kiedy zaczęłaś mnie hejtować to raczej dobrze, że nie masz tu bloga. Twoje "doświadczenie" (o ile można to tak nazwać) w tej sprawie jest niczym, bo tak naprawdę skoro nie masz tu bloga, bo musiałaś go usunąć z powodu docinania sobie w komentarzach, oznacza tylko i wyłącznie bezradność.
  Myślisz, że ja nie chcę, żeby się pogodziły? Ja po prostu chciałam zaprzestać hejtów z anonima! Oraz oczywiście kopiarstwa ze strony innych. Zauważyłaś, że każdy tutaj próbuje zaprzestać tej kłótni, ale jakoś nikt nie przestaje na siebie gadać. Chociaż ja i @Kwas Pruski, która wie o czym mówi, jako pierwsze (w tej kłótni oczywiście, między nami) spróbowałyśmy pogodzić wszystkie. Ale nie- musiałaś dalej mnie poprzezywać, by się "wyżyć", a dopiero potem powiedzieć "dość". Pff.
   
 •  
   
  @Sherlock.: Rozumiem Cię, bo sama byłam w podobnej sytuacji ... Ale spróbujcie załatwić to w lżejszy sposób. Wiem, walczysz o swoje, ale może warto spróbować ładniej? Nie kłóćcie się z tego powodu.
   
 •  
   
  Nie chcę hejtować żadnej z Was, bo naprawdę jesteście wspaniałymi blogerkami i nie mam powodów do hejtowania. Nie przyszłam tu po to, żeby Was hejtować czy obrażać. Spróbujcie zakończyć tę kłótnię i pogodzić się.
  Przepraszam za to zamieszanie z mojej strony, ale trochę mnie poniosło. Chciałabym powiedzieć, że jestem z: @Everdeen. oraz @Kwas Pruski. Wszystkie jesteście wspaniałymi blogerkami i nie psujcie tego przez jakąś durną kłótnię.
  Spróbujcie się pogodzić!
   
 •  
   
  @Everdeen.: Może w takim bądź razie powiedz mi w jaki sposób rozkręcam tą ,,atmosferę"? Bo tak się składa, że ja chcę, żeby one się pogodziły, a w tym wypadku to TY hejtujesz mnie. A ja nic takiego nie zrobiłam. Nie wyzywam twojej koleżanki, tylko próbuję je pogodzić ...
  A jeśli chodzi o mojego bloga, który ,,nikogo nie obchodzi" to nie zawiesiłam go ze względu na to, że kopiowałam, bo nigdy w życiu bym tak nie zrobiła, tylko dlatego, że byłam bez powodu hejtowana przez takie idiotki jak ty.
  Nie musisz pouczać mnie co do takich spraw, bo tak się składa, że mam chyba większe doświadczenie w tych sprawach niż ty. I wiem co jest karalne, a co nie.
  I zrozum w końcu, że Ada nie wiedziała, że jest taka nazwa jak ,,Sherlock" po nikim nic nie skopiowała. Znam ją o wiele lepiej niż ty i wiem, że nie byłaby zdolna do czegoś takiego. A jeśli dalej chcesz bronić swoją koleżankę, to nie wytykaj mi palcem co ja robię, a co nie, tylko skup się na tym, że to ty w tym momencie hejtujesz.
   
 •  
   
  A co do podstawowej kłótni tego wpisu to weźcie już jakoś to zastopujcie, również wam to proponuję...
   
 •  
   
  @(brak deklaracji): Nie chciałam już nic tu pisać a chyba muszę wrócić do durnego tematu mobbingowania widząc co mi odpowiadasz, wybacz. Nie mogę patrzeć kiedy ktoś próbuje mi wmówić że jest jedyną cierpiącą osobą a ja rzecz jasna nic nie czuję; nie musisz mi objaśniać co znaczy "smutek", ale dla mnie akurat nigdy jego źródłem nie były przyziemne sprawy typu naiwne, niedowartościowane zwierzątka (mówię o ludziach) i ich docinki. Nigdy nie byłam w klasie w której nie byłabym już na starcie spakowana do worka na osoby które rzekomo się poniża i wyśmiewa; MIMO TEGO nie obchodzi mnie to, nie czuję się mobbingowana i przerażona, żyję swoim życiem a nie życiem towarzyskim więc nie proponuj mi żadnego zamieniania bo i tak nie nauczyłabym się "prawdziwego smutku" z tej racji... za to wiele rzeczy gorszych niż niedojrzała nienawiść młodzieży zdarza się w moim otoczeniu więc uważaj, na co chcesz się zamieniać. ;)
   
 •  
   
  @(brak deklaracji): Gadałyśmy. pamiętam, bo nawet się pogodziłam z Tobą. Ale myślę, że wiesz jak to jest czuć jak ktoś skopiuje nazwę. Tak samo ja się czułam. Myślałam, że już więcej tego nie zrobisz, ale teraz- i to mojej przyjaciółce- także skopiowałaś. Słuchaj naprawdę zależy nam na tym, byś więcej tego nie robiła. Owszem ta kłótnia jest nie potrzebna- ale widzisz ile emocji i agresji wyciąga. To mam propozycję. Pogódźmy się w końcu w trójkę, by już więcej do tego incydentu nie doszło. Zamknijmy tą sprawę i nie ciągnijmy tego dalej, po prostu zachowajmy się jak godne siebie blogerki. Jesteście ze mną? : )
   
 •  
   
  @Codiego. ♥: A no i właśnie. Nie musisz się wtrącać, bo niby chcesz, żeby się pogodziły, ale tak naprawdę to rozkręcasz jeszcze bardziej "atmosferę".
   
 •  
   
  @Codiego. ♥: ALE TO JEST PLAGIAT ZROZUM! A "hejterstwo" to właśnie to co ty robisz! Nie rozumiesz, że ta nazwa jest zajęta i chyba taka mądra dziewczyna jak Sherlock. NIE OSKARŻAŁA BY BEZPODSTAWNIE OSOBĘ! Plagiat to także zbrodnia, jeśli chcesz wiedzieć. A TY TO NAZYWASZ "NICZYM" !  Za to można iść do więzienia! Kogo obchodzi to, że miałaś tu bloga i musiałaś go usunąć. To pewnie przez to, że także byłaś kopiarą! Przyznaj się w końcu, że Emilia ma rację! Plagiat jest karalny, a to, że Sherlock napisała prawdę co o tym wszystkim myśli to cię nie powinno w ogóle obchodzić! Ona nie wie już co robić, bo takie kopiarstwo w takim przyjacielskim otoczeniu to zdrada wszystkich lalkowiczów, którzy pracują na imię DUŻO LAT I MIESIĘCY. Nie można tego kopiować, bo "ta nazwa jest fajna, a do tego dużo osób ją ma i nic się nie stanie"- NIE!
  A to, że zawiesiła bloga, to nie znaczy, że można sobie kopiować nazwę bez konsekwencji!
   
 •  
   
  @Codiego. ♥: Wyobraź sobie sytuację: do Twojego domu przychodzi złodziej i kradnie jakąś rzecz. Jak się zachowujesz? Ignorujesz to, czy walczysz o swoje? Kopiarstwo - to samo co kradzież. Wiadomo, że jesteś po jej stronie, w końcu jesteś jej przyjaciółką. Gdyby nie było pewnych słów skierowanych w moją stronę, sprawa z pewnością potoczyłaby się inaczej.
   
 •  
   
  @Sherlock.: Wiec, naprawdę nie ma po co robić zamieszania, o jakąś głupią nazwę. Jak w każdej kłótni jest pokrzywdzony i sprawca. Nie będę typować, która z was to jest ...
  Nie ma po co się kłócić, bo przez takie durne zgrzyty mogą upaść naprawdę wspaniałe blogi. Nie będę mówiła, że podtrzymuję stronę Ady, bo już to wiesz, lecz w tym przypadku, apeluję do Was obydwu! Spróbujcie zakończyć tę kłótnię ... Nazwa nie gra znaczenia, a jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to powiedz, żeby zmieniła nazwę i nie wstawiaj postów na ten temat. Bo właśnie przez takie coś pokrzywdzona jest tu Ada ...
   
 •  
   
  @Kwas Pruski: Posłuchaj! Tak jak ujęła to Ada, konto nie jest jej, tylko moje. Założyłam je ze względu na to, że na tym portalu innych traktuje się zupełnie gorzej niż resztę. Zrobiłam to również po to, aby dogadać wam w końcu, że Ada jest niewinna i z tego tematu ,,jaką kto ma nazwę" nie powinny wychodzić żadne kłótnie. A szczególnie po to, aby ten portal nie zmienił się w ,,miasto hejterów"! Jak przeczytałam hejty lecące w stronę Ady, to po prostu się wkurwiłam.
  Uwierz mi mam doświadczenie w tych sprawach ... Sama kiedyś miałam tu bloga, dokładnie trzy lata temu i byłam ofiarą hejterów. Zamknęłam swoją działalność, właśnie ze względu na takich psychicznych ludzi. Naprawdę nie mogę zrozumieć, jak można oskarżać ludzi, bezpodstawnie?! Zrozum w końcu, że konto jest moje, stworzone specjalnie na potrzeby ludzi niedowartościowanych.
  P.S. Sorki, za słownictwo.
   
 •  
   
  Dokładnie. Myślę, że chodziło Ci o mnie z tym pytaniem "Co sądzisz o kopiarstwie?", bo zadała takie... Nie chcę oskarżać, bo pogodziłam się z tą osobą, ale muszę Ciebie wesprzeć, bo także jesteś moją przyjaciółką.
   
 •  
   
  @Pinger - miasto Bezmyślnych Hejterów.:  Nie mówię, że nie. Ale są gorsze sytuacje. Takie o których nawet nie chcę mówić, bo nie dotyczą one jedynie mnie, bo są zbyt bolesne.
   
 •  
   
  @Sherlock.: To fajnie pogrożenie ci, że jeśli pójdziesz na wycieczkę to wrzucą cię do rzeki i potakiwanie nauczycieli, naprawdę to nic "strasznego"? Może dla ciebie.
   
 •  
   
  @Pinger - miasto Bezmyślnych Hejterów.:  Niektórzy z nas wiedzą, co to smutek. Uwierz mi, są gorsze rzeczy niż gnębienie w szkole.
   
 •  
   
  @Kwas Pruski: Konto nie moje. Mojej przyjaciółki, Kaludii, u której spędzałam syklwestra pokazując to wszystko. Więcej poparcia? Ok, czekaj, nie ma kłopotu.
   
 •  
   
  @Kwas Pruski: 8 lat w szkole z mobbingiem, groźbami, wypychaniem. Założyłam tego bloga, by móc czuć się sobą przynajmniej tu. Tu też nie mogę? Dopiero od września jestem w normalnej klasie. Chcesz się zamienić? Proszę, bardzo chętnie oddam ci tamte czasy, abyś mogła poczuć, co to znaczy "smutek".
   
 •  
   
  /A w ogóle to współczuję ludziom którzy realnie kiedykolwiek czują się mobbingowani, trzeba chyba być martwym psychicznie całe życie żeby cierpieć przez takie sprawy i robić aż taki dramat./
   
 •  
   
  Kłamstwo kłamstwem pogania, jakże radośnie.
  @Pinger - miasto Bezmyślnych Hejterów.: Po co piszesz z gościa i robisz nowe konto tylko po to żeby się poprzeć? (tak, teraz się zacznie mówienie że już w ogóle się znęcamy nad tobą i wszędzie widzimy spisek ale PO CO tworzyć takie sztuczne anonimy i stawiać im jeszcze identyczne kropki z serduszkami? :D)

  Serio, po co uprawiać taką fikcję? Niech ktoś kto naprawdę tu bywa i cię śledzi cię poprze, czemu nikt tego nie robi?

  Ale co ja mówię, jakie popieranie. To się robi coraz bardziej idiotyczne.
   
 •  
   
  @Codiego. ♥:  Moja wina tutaj jest, ale ona takze nie jest czysta. Czy ja mówię, ze ma zły blog? Nie. Jeśli ktos siedzi w takiej tematyce, to jest bardzo ciekawy. Jestem jednakze uczulona na klamstwa. Znając Lisę musiała przynajmniej mnie kojarzyc, bo za czasow blogowania zostawialam u niej komentarze.
   
 •  
   
  @Pinger - miasto Bezmyślnych Hejterów.: Trzymaj się, masz świetnego bloga, nie rezygnuj z powodu tej Pani Sherlockowej :)
   
 •  
   
  @Sherlock.: Ciekawe kogo ona krzywdzi? To ty zaczęłaś ten skandal, a teraz zwalasz winę na innych. Dziwisz się jej, że cię wyzywa? Ja użyłabym tutaj gorszych słów, ale nie chcę, żebyś mnie przypadkiem też zaczęła hejtować ... Jeśli ktoś kogoś tutaj krzywdzi to jedynie ty ją. Gdybyś nie zaczęła awantury z byle czego nic by się nie stało!
   
 •  
   
  @Pinger - miasto Bezmyślnych Hejterów.:  Ja mobbinguję? A tT mnie wyzywająca jesteś w porządku? Nie wytykaj błędów jedynie mi. Bo obie strony nie są bez winy. Ty też krzywdzisz.
   
 •  
   
  @Pinger - miasto Bezmyślnych Hejterów.: PopieraM!!!!!!
   
 •  
   
  @Sherlock.: Ten incydent, był przypadkiem, przecież to z nią uzgadniałam. A ty, możesz nie mobbingować? Ach, no tak, można nie wiedzieć. Proszę, śmierć psychiczna, czyli morderstwo przez kabel..  pl.wikipedia.org/wiki/Mobbing
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Sherlock.: Nigdy nie miała nazwy Lisa Malfoy.
   
 •  
   
  @Pinger - miasto Bezmyślnych Hejterów.:  Lis Malfoy też jest w "Uj", nie?
   
 •  
   
  Ps. Sherlock po wpisaniu w wyszukiwarkę blogów - jest w Ujjj, powtarzam raz jeszcze.
   
 •  
   
  @Evolett.: No właśnie nie wiedziałam!
  Nie mam obowiązku oddawać jej czci, składać koźląt, amen.
   
 • awatar
   
   
  Evolett.
  @dragonfly..: Trochę chyba za bardzo się wczułam :'D
   
 •  
   
  @dragonfly..: Wiem, że to dziecinne :') Ale to też mega irytujące jak ktoś bierze dwa razy od innych osób nazwę. Owszem, może nie powinnam się tak denerwować, ale jeśli ktoś tak kłamie to nie mogę inaczej zareagować. Taka moja natura.
   
 • awatar
   
   
  Evolett.
  @Sherlock. ♥: Oh, nie rozumiem afery. Był JEDEN Sherlock na pingerze. Oryginalność. Jedno słowo. Naprawdę. Skoro już teraz wiesz o istnieniu innego Sherlock' a, który był wcześniej od Ciebie, to może warto by było zmienić nazwę? Sherlock był dosyć specyficzny, więc nie widzę potrzeby, żeby było ich dwóch ; )
   
 •  
   
  @Sherlock.:  A przepraszam z tym malfojkiemteaavenue to nie ty. Ale co do nazwy Lisa to nawet mam dowody (geez, jak to dziecinnie brzmi).
   
 •  
   
  @Sherlock. ♥: Nie pogrążaj się. Nazwa Lisa też przypadkiem została podrzucona? "Malfojek Tea Avenue". Myślisz, że tego nie widzę? Naprawdę? Oszukujesz samą siebie.
  Zmień nick jeśli chcesz to skończyć.
   
 •  
   
  Dobrze. "Głupszym się ustepuje".
  Ale nie myślcie, że zostawię moich ludzi bez niczego. Swoje wiem, nie należę do osób, które sa załgane i zapatrzone w siebie, jak niektórzy.
  Swoje także powiem, zanim odejde.. Ale ta "rysa" nie będzie wtedy tylko u mnie.
   
 •  
   
  @Sherlock. ♥: /Ou, no i mi się wcięłaś pomiędzy pisanie a teraz piszesz komentarz jak ja chciałam odpowiedzieć na tamten, heh./

  Tak, jest w uj. Szczerze nie wiem jakim cudem tyle osób identyfikuje się z postacią, która była ta inna niż inne ale to już dalsza dyskusja...

  Każdy może być sobą, zgadzam się; ale to już kwestia gustu czy chcemy być w danym miejscu (stronie internetowej) inni niż wszyscy czy powielić kogoś. Ja zawsze staram się szukać loginów których żadna "postać" nie miała i nie ma. Trochę wysiłku się opłaca, nikt się nie doczepi.

  Nie wiem, czy mówisz prawdę że "nie wiedziałaś". Nie sposób tego ocenić. Ale nie wyzywaj od pokemonów i innych zwierzątek, bo to cię pogrąża.

  Dobra, już się nie wypowiadam. Wcinanie się w cudze dyskusje to moje hobby ale może niech sobie sherlocki dwa pokłucą między sobą bo nie wiem czy taki kwasowy mediator dobrze robi.
   
 •  
   
  Nikogo nie powielam. Jestem sobą, a Sherlocków jest za przeproszeniem w Ujjjj... ;___;.
   
 •  
   
  @Kwas Pruski: dokaładnie. Nie wiedziałam o istnieniu kogoś takiego. Nie jestes pępkiem świata, bo są osoby, które cię nie znają na przykład ja.
   
 •  
   
  A tak swoją drogą i od innej strony (oh nie, moje komentarze wcale nie są przydługie, one po prostu starają się wyczerpać zaczęty temat...) to wiesz, tu jest pinger (takie małe środowisko) ale w internecie można znaleźć mnóstwo Sherloków różnej płci, narodowości i zainteresowań. To jest w gruncie rzeczy popularna postać i możesz kiedyś przez przypadek trafić na kogoś kto wcale cię nie kopiował a nazywa się tak samo.
  Twój nick nie jest aż tak oryginalny; zresztą co tu dużo szukać - sama przez moment (zanim się tu zjawiłam) byłam Sherlockiem dla mojej koleżanki (która była Watsonem, wyszło nam to jakoś spontanicznie z racji podziału charakterów) i widząc cię poczułam lekkie "Huh. Tyle pospólstwa pcha się do bycia tą samą osobą, tymczasem może nawet nie są tak sherlokowaci jak by mogli. Irytujące.".
  To taka ciekawostka.

  Oczywiście ty tu jesteś w jakiś sposób jedyna i pierwsza (?) więc to ty masz największe prawo do szerlokowania i wracając do pierwszego założenia, kopiarze są źli.
   
 •  
   
  Nie zciągnęłam.
  Nazwa pojawiła się pod wpływem koleżanki z klasy, która pokazała mi serial i gry. Mam prawo być obą, pokemonie. Takie osoby jak ty, tak dokładnie - to jest pokemon, bo nie potrafi zrozumiec słowa "własny styl" i "osobowść". Radzę zajrzeć w słownik i przeczytać definicje tych słów.
   
 •  
   
  Poniekąd przykre, tak zagarniać czyjąś popularność (bo prawdopodobnie inni tak samo jak ja z ciekawości kliknęli kimże to to jest). I to jeszcze zagarniać w tak durny sposób, nie mając pojęcia że tworzy się właśnie nieodwracalną rysę na własnej "reputacji internetowej".
  Tak jakby nie widziało się, że kopiarstwo jest postrzegane jako coś nieodpowiedniego. Choć niektórzy mają tak proste myślenie że nawet nie wpadają na tor zastanawiania się nad konsekwencjami. Nie ma Szerloka? Jeeeest, wreszcie to ja mogę być Szerlokiem.
  Ciekawe ile osób polowałoby na mój login.
   
 •  
   
  Heh, przeglądałam wpisy obserwowanych. Pod czyimiś wypocinami rzucił mi się w oczy komentarz od Sherlocka, przewijam dalej... po chwili dochodzi do mnie co właśnie widziałam i myślę oh, zaraz zaraz, Sherlock wrócił? Patrzę na komentarz jeszcze raz, wydaje mi się podejrzanie INNY w stylu pisania więc wchodzę na bloga i okazuje się że to rzeczywiście nie ty. A mimo tego tyle nawiązań.
  Nie wiadomo co z taką sprawą zrobić, na początku zastanawiałam się czy może ta osoba nie wiedziała że był tu jakikolwiek inny Sherlock. Ale siedzi w podobnych tematach więc nie mogła cię nie zauważyć.
   
 •  
   
  @•••Siti•••:  Niczym się nie przejmuj, nie Twoja wina. Przecież najlepiej dowartościować się czyimś kosztem.
   
 •  
   
  A najgorsze jest to, że pomyliłam ciebie z nią :c
   
 •  
   
  @Prostowłosa♫: Kim by nie była, fakt jest taki, że wzięła nazwę, a na swoim blogu napisała, że nie życzy sobie kopiowania zdjęć, o ile się nie mylę. A kopiowanie treści, pomysłów nie jest także drażniące?
   
 •  
   
  Oj dziewczyno! Rozumiem o co ci chodzi, ale nie spodziewałam się, że aż tak się przejmiesz sprawą. Samą ada-12.pinger.pl czytam, cóż nie podoba mi się fakt zgapiarstwa, no ale też nie popadajmy w paranoje! Podoba jej się ta nazwa, nikt jej nie broni. Zgadzam się z faktem, że stawianie serduzka przy Sherlock jest raczej najbardziej niepasującą rzeczą. Myśle, że jest to raczej twoja fanka. Sama nie wiem, przemyśl to jeszcze.
   
 • awatar
   
   
  Evolett.
  Sherlock z serduszkiem, hehe. Mi również na myśl o nim nie przychodzą serduszka. Nie przejmuj się, ludzie czasem nie mają pomysłów. Są zagubieni. Eleanor? To jeszcze ujdzie, choć może denerwować. Ale Sherlock? Zabawne, naprawdę.
  Porozmawiaj, jak nerwy przejdą. Myślę, że to nie potrwa długo.
   
 •  
   
  Sherlock jest był i będzie tylko jeden.
  Jego godnym następcą jesteś ty, nikt inny.